Teknoloji

Teknoloji marketler, ürünleri oldukça ilgi gören ve pahalı gruplar oldukları için özellikle organize hırsızlık çeteleri tarafından fazlasıyla tehdit altında bulunmaktadırlar. Detay A.Ş., profesyonel hırsızlar, organize çeteler ve personel hırsızlıklarına karşı ileri teknoloji donanımlı çözümleri ile gelişmiş ürün koruma hizmeti vermektedir. Bu sayede ürünlerin özgürce sergilenmesini ve müşterilerin ürünleri satın almadan önce yakından inceleyebilmesini olanaklı hale getirmektedir.


Çözüm Önerilerimiz

 

Checkpoint’in Klasik Anten serisi, performanstan vazgeçmeden ürün koruma işlemini daha uygun bütçe ile çözümlemek isteyen perakendeciler için geliştirilmiştir. Klasik serisi antenler, yüksek algı seviyesinin yanı sıra dayanıklı dış çerçeve alaşımı ile uzun süre güvenli kullanım garantisi sağlamaktadır. Dar kapılı ve yer sıkıntısı olan mağazalar için mükemmel bir çözüm olan antenler, pleksi model seçeneği ile mağazalarınız için şık bir görünüm opsiyonuda sunmaktadır.
Broşürleri İndir              

Alüminyum Çanta Dedektörü

Organize suç örgütlerinin yöntem olarak kullandığı alüminyum folyo çantalı hırsızlıkların önüne geçmek için tasarlanmış, son teknoloji algılama sistemidir. Alüminyum çanta dedektörü, klasik elektronik ürün gözetleme sistemlerini (EAS) aşabilen organize suç örgütlerini tespit edip, mağaza personelini uyarabilmek adına geliştirilmiş özel bir sistemdir. Alüminyum çanta dedektör sistemi, mağazanızda hangi EAS teknolojisi kullanılıyorsa kullanılsın her iki sistem birlikte çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Sistem alüminyum folyo kaplı çantaları tespit edebildiği gibi aynı zamanda dışarıdan kötü amaçlı olarak mağazaya sokulmak istenen alarm sökücülerinin de algılanmasında eşsiz bir çözüm sağlar.

Sistemin faydaları

•  Metal alaşımlı diğer ürünlerin (alışveriş sepetleri) yarattığı sinyali devre dışı bırakabilmektedir •  Sürekli güncellenen yazılımı ile sadece organize suç teşkil eden sinyalleri ayıklayabilmektedir

Broşürü İndir

Alpha, perakendecilerin çalınma riski yüksek olan ürünlerini açık olarak sergilenmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiş özel alarm serisidir. Alpha, ileri hırsızlık çözüm paketleri ile açık mağazacılığa tamamen yenilikçi bir yaklaşım getirmiştir. Alpha’nın patentli manyetik kilit teknolojisine sahip ürün güvenlik kutuları, özel sert etiket çözümleri, örümcek etiket çözümleri maksimum güvenlik sağlarken, hızlı ve kolay açılabilme özellikleri ile de kasada müşteriler için yüksek hızı ve verimi garanti etmektedirler. Alpha çözümleri, ambalaj bütünlüğünü bozmadan ürünü koruduğu için müşterilerin ürüne serbestçe dokunabilmelerine olanak sağlar. Çalınma riski yüksek olan ürün gruplarını korumaya aldığı için de, satışların arttırılmasına doğrudan olumlu yönde etki eder.

Broşürü İndir


Çözüm Önerilerimiz

Tehşir Ürün Sergileme Çözümleri IVYSafe, Avrupa perakende fire önleme ve satış destekleme çözümleri sektöründeki 25 yılı aşkın deneyime sahip güçlü bir kurumsal yapının girişimci ruhu sayesinde, karşılanamayan müşteri ihtiyaçlarındaki boşlukları da görerek, 2013 yılında “şık sunumu fonksiyonel detaylar ile desteklemek” misyonu ile İstanbul’ da kurulmuştur.

Çözüm Önerilerimiz