Tekstil

Tekstil, tüm dünyada en dinamik ve en çok müşteri çeken sektörlerden biridir. Tekstil perakendecilerinin görevi, yüksek risk altındaki markaları için esnek çözümler bulmak, aynı zamanda ürünlerini koruyabilmek ve karmaşık tedarik zincir yapıları içerisinde, ürün bulunurluğu hakkında gerçek zamanlı dönüşler sağlayabilmektir.

Tekstil perakendeci ve tedarikçilerinin, en yüksek kalitedeki ürünlerden, en küçük ürünlere kadar tüm ürünlerini doğru şekilde etiketlemeleri ve korumaları, bunun yanında ürünlerinin tüketici tarafından hızlı şekilde bulunabilmesi için takip edilebilir olmasını da sağlamaları gerekmektedir.


Çözüm Önerilerimiz

 

Checkpoint Evolve Antenler, diğer tüm RF sistemlerden farklı ve özel olarak geliştirilmiştir. Evolve serisi, Radyo Frekans (RF) 360º tarama özelliği sayesinde daha geniş aralıklarda yüksek performanslı koruma yapabilmektedir. Daha geniş koridorlu alanları geliştirilmiş performansı sayesinde daha az anten ile koruma altına alır. Görsel açıdan şık tasarımları ile mağaza ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir seçenekleri mevcuttur. Evolve serisi aynı zamanda programlanabilir bir EAS platformu olup, perakendecilerin ürün kayıp önleme verilerini kullanarak satış planlama programlarına destek sağlar. Ek olarak kişi sayım entegre özelliğine de sahiptir. Yeni nesil akıllı sistem Irange Evolve antenlere yenilikler ve gelişen teknolojik özellikler yüklenerek sürekli güncelleme yapılabilmektedir.
Broşürleri İndir               

Alpha, perakendecilerin çalınma riski yüksek olan ürünlerini açık olarak sergilenmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiş özel alarm serisidir. Alpha, ileri hırsızlık çözüm paketleri ile açık mağazacılığa tamamen yenilikçi bir yaklaşım getirmiştir. Alpha’nın patentli manyetik kilit teknolojisine sahip ürün güvenlik kutuları, özel sert etiket çözümleri, örümcek etiket çözümleri maksimum güvenlik sağlarken, hızlı ve kolay açılabilme özellikleri ile de kasada müşteriler için yüksek hızı ve verimi garanti etmektedirler. Alpha çözümleri, ambalaj bütünlüğünü bozmadan ürünü koruduğu için müşterilerin ürüne serbestçe dokunabilmelerine olanak sağlar. Çalınma riski yüksek olan ürün gruplarını korumaya aldığı için de, satışların arttırılmasına doğrudan olumlu yönde etki eder.

Broşürü İndir


Çözüm Önerilerimiz

Sert Etiketler

RF ürün güvenlik sistemlerinin bir parçası olarak yüksek teknolojide ürettilen sert etiketler, geniş ürün yelpazesi ile birlikte perakendecilerin kullanımına sunulmuştur.  Müşteri talebi ve beklentisi doğrultusunda, doğru üründe en uygun etiketi kullanmak üzere geliştirilmiş ürün çeşitliliği ile tedarik zinciri boyunca ürünlerin etkili korunması amaçlanmaktadır.

RFID

İşinizi RFID ile kolaylaştırın… Modern iş dünyasında, üreticiler, perakendeciler ve değişik sektördeki kuruluşlar, rekabetlerini sürdürebilmek için tedarik zinciri ve operasyonlarında daha iyi bir şeffaflık ve verimliliğe ihtiyaç duyarlar. RFID, ürünü tanımlama ve izleme için kanıtlanmış bir çözümdür. Daha iyi stok yönetimi ve müşterilere geliştirilmiş bilgi akışını ürün kimlik takibi ile sağlar. RFID’yi uygulamaya başlayan önde gelen perakendeciler, günümüz tüketicilerinin ihtiyaçlarına daha etkili yanıt vermek için üreticiler ile beraber çalışmaya başlamışlardır. RFID, geniş ürün yelpazesi sayesinde kütüphane, eczane, toplu taşıma gibi birçok farklı sektör için özel uygulamalar sunmaktadır. Yüksek performanslı RFID çözümleri, hızlı ve güvenilir envanter sonuçlarına ulaşmak için tercih edilmesinin yanı sıra ürünün rafta bulunurluğundan satış noktası prosedürlerine kadar birçok aşamada işlemlerin daha kolay ilerlemesine olanak sağlar. Tüm bunlar satış ve karlılığı arttırır.

Kaynakta Koruma

Mutlu müşteri, daha çok satış… Perakende pazarı büyüdükçe, müşteri beklentileri ve perakendeciler arası rekabet de eş oranda sürekli artmaktadır. Beklentileri karşılayan ve hizmet kalitesini yükselten başarılı perakendeciler, rakiplerinden ayrılabilmektedir. Rekabet koşulları yüzünden açık sergilemenin bir mecburiyet haline getirilmesi, perakende sektörünü gittikçe daha fazla riskle karşı karşıya bırakmaktadır. Mağaza personeli insiyatifinde yapılan güvenlik etiketlemeleri gerek görsel, gerek operasyonel birçok problemi beraberinde getirir. Sektörde yapılan araştırmalar, görselliği bozan alarm etiketlerinin satışları olumsuz yönde etkilediğini göstermektedir. Modern mağazacılık yöntemleri ile perakendecilerin uyguladıkları kaynakta koruma projeleri; yüksek korumanın yanı sıra mağazalardaki görsel bütünlük sayesinde satışların arttırılmasında katkıda bulunur. Kaynakta koruma programına geçerek ürün gamının etiketlenmesi prosedürünü tamamlamış firmalar, günümüzde elde ettikleri birçok faydanın yanında, gelecekte de etkili bir envanter, güvenlik ve ürün takip teknolojisi olan RFID’ ye hazır olmanın tüm avantajlarına sahip olacaklardır.
Broşürlü İndir