Antenler

Checkpoint’in birinci sınıf EAS anten sistemleri, ürün koruma, operasyonel ve mağaza ihtiyaçlarını giderme amacıyla tasarlanmıştır. İleri teknoloji Radyo Frekans teknolojisi antenleri, çalınan ürünleri tespit edilmesi ve ürün bulunurluluğunu arttırması için üretilmiştir.


 


Çözüm Önerilerimiz

Checkpoint Evolve Antenler, diğer tüm RF sistemlerden farklı ve özel olarak geliştirilmiştir. Evolve serisi, Radyo Frekans (RF) 360º tarama özelliği sayesinde daha geniş aralıklarda yüksek performanslı koruma yapabilmektedir. Daha geniş koridorlu alanları geliştirilmiş performansı sayesinde daha az anten ile koruma altına alır. Görsel açıdan şık tasarımları ile mağaza ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir seçenekleri mevcuttur. Evolve serisi aynı zamanda programlanabilir bir EAS platformu olup, perakendecilerin ürün kayıp önleme verilerini kullanarak satış planlama programlarına destek sağlar. Ek olarak kişi sayım entegre özelliğine de sahiptir. Yeni nesil akıllı sistem Irange Evolve antenlere yenilikler ve gelişen teknolojik özellikler yüklenerek sürekli güncelleme yapılabilmektedir.
Broşürleri İndir               
Checkpoint’in Klasik Anten serisi, performanstan vazgeçmeden ürün koruma işlemini daha uygun bütçe ile çözümlemek isteyen perakendeciler için geliştirilmiştir. Klasik serisi antenler, yüksek algı seviyesinin yanı sıra dayanıklı dış çerçeve alaşımı ile uzun süre güvenli kullanım garantisi sağlamaktadır. Dar kapılı ve yer sıkıntısı olan mağazalar için mükemmel bir çözüm olan antenler, pleksi model seçeneği ile mağazalarınız için şık bir görünüm opsiyonuda sunmaktadır.
Broşürleri İndir