Elektronik Ürün Gözetleme

Teknoloji, Gıda, Moda endüstrileri dünyada en hızlı büyüyen müşteri odaklı sektörlerdir.

Hızlı büyüme ile doğru orantılı olarak perakendeciler, ürünlerini koruyabilmek için en etkili çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Bu çözümlerin ürün imajına zarar vermemesi, satışları negatif etkilememesi, pratik ve uygulama kolaylığına sahip olmasının yanın da ürünleri koruması da gerekmektedir. Satışların arttırılması ve karlılığın korumasını amaçlayan kapsamlı çözümleriyle, “DETAY A.Ş.” bütün bu ihtiyaçlara aynı anda cevap verebilecek Elektronik Ürün Gözetleme Sistemi (EAS) çözüm ortağıdır.

Yarım asırdan fazla tecrübeye sahip Detay A.Ş., Checkpoint Radyo Frekans (RF) teknolojisi Elektronik Ürün Gözetleme Sistem (EAS) ve Aksesuarları ile müşterilere bütünleşik çözüm paketleri sunarak, fire ile mücadelede alanında öncüdür. Enerji tasarrufu sağlayan, çevre dostu ECO sistemleri, ürüne özel geliştirilmiş aksesuar çözümleri ve 360º teknolijisi ile müşterilerin etkin sonuçlar almasında büyük katkı sağlamaktadır.


Broşürü İndir


Çözüm Önerilerimiz

Antenler

Checkpoint’in birinci sınıf EAS anten sistemleri, ürün koruma, operasyonel ve mağaza ihtiyaçlarını giderme amacıyla tasarlanmıştır. İleri teknoloji Radyo Frekans teknolojisi antenleri, çalınan ürünleri tespit edilmesi ve ürün bulunurluluğunu arttırması için üretilmiştir.
 


Çözüm Önerilerimiz

Etiket

Her İhtiyaca Uygun Etiket Alternatifi… Perakendeciler ve tedarikçiler, ürün korunmasından, doğru ve gerçek zamanlı ürün görünürlüğü sağlamaya kadar pek çok uygulama için etiket kullanımına ihtiyaç duyarlar. Checkpoint, Radyo Frekans (RF) etiket üretimi ve tedariği konusunda lider bir firma olup, her ürün grubuna özel olarak geliştirilmiş kağıt ve sert etiket modelleri ile sektöre geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır.

Çözüm Önerilerimiz

Çözücüler

Sert etiketlerin, parası ödendikten sonra kasa noktasında ürün üzerinden çıkarılmasında kullanılır. Yüksek çekim gücü ile ürüne zarar vermeden alarmı tek hamlede çıkarma özelliği mevcuttur.   İsteğe bağlı olarak kasaya monte edilme özelliği   Kullanım dışı durumlarda kilitlenme opsiyonu   Dayanıklı malzemesi sayesinde uzun ömürlü kullanım

Deaktivatör

Checkpoint'in deaktivasyon teknolojileri POS ( barkod okuyucu ) sistemleri ile tam uyumludur. Güvenli ve kolay etiket deaktivasyonu ile kasa ve ödeme işlemleri en hızlı şekilde gerçekleşir. Checkpoint deaktivatörler, uygulama esnasında işi kolaylaştırmanın yanı sıra müşteri memnuniyetini de arttırmak için tasarlanmıştır. Temassız deaktivasyon sistemi, ürünlerin kasadan geçirildikten sonra etiketlerin etkisiz hale gelmemesi gibi durumlardan kaynaklanan yanlış alarmları önlemeye yardımcı olur. Maksimum verim için, barkod okuma ve güvenlik etiketi deaktivasyonun eş zamanlı gerçekleşmesini sağlar.   En geniş deaktivasyon alanı, hızlı kasa işlemleri   Barkod okuyucuya entegre opsiyonu, tek adımda barkod okuma ve deaktivasyon   Sert etiketler için son kontrol ünitesi   Kasa üstü ve/veya altı montaj seçeneği

Uzaktan Servis & Destek

Detay A.Ş. olarak, sizlere geniş ürün yelpazemiz ve muazzam müşteri deneyimimiz ile hizmet sağlamaktan büyük memnuniyet duyarız. Titiz ve profesyonel bir bakış açısıyla değerlendirdiğimiz bütün talep ve ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde çözümlemek en temel politikamızdır. Tüm çalışanlarımız; bütün ürünlerimiz hakkında eğitimli ve her türlü taleplerinize çözüm üretebilecek donanıma sahiptir. Aşağıda ilgili departmanlara ait iletişim bilgilerimizi bulabilirsiniz.

Teknik Servis

  Teknik servis talebiniz için   Servis talep statünüzü kontrol etmek için   Montaj tarihi belirlemek için   Planlanmış montaj tarihlerinizi sorgulamak için   Diğer servis/montaj ile ilgili tüm sorularınız için teknik@detay.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Satış

  Ürün yelpazemiz ile ilgili detaylı talepleriniz için   Fiyat teklifi ve sipariş sorgulamalarınız için   Diğer satış ile ilgili tüm talepleriniz için satis@detay.com ile iletişime geçebilirsiniz.