Etiket

Her İhtiyaca Uygun Etiket Alternatifi…

Perakendeciler ve tedarikçiler, ürün korunmasından, doğru ve gerçek zamanlı ürün görünürlüğü sağlamaya kadar pek çok uygulama için etiket kullanımına ihtiyaç duyarlar.

Checkpoint, Radyo Frekans (RF) etiket üretimi ve tedariği konusunda lider bir firma olup, her ürün grubuna özel olarak geliştirilmiş kağıt ve sert etiket modelleri ile sektöre geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır.


Çözüm Önerilerimiz

Kağıt Etiketler

Checkpoint’in Radyo Frekans (RF) teknolojisi ile ürettiği kağıt etiketler, hem kaynakta hem de mağazada uygulaması oldukça kolay ürünlerdir. RF EAS antenleri arasından geçtiğinde hemen uyarı verirler, ayrıca müşteri tarafından satın alındıktan sonra ileri teknoloji Checkpoint deaktivatörleri ile kolayca deaktive edilirler. Kağıt etiketlerdeki geniş ürün yelpazesi, perakendenin her türlü ihtiyacını karşılamak üzere oluşturulmuştur. En hassas üründen, en küçük aksesuara kadar birçok üründe uygulanabilen farklı etiket çeşitleri bulunmaktadır.

Sert Etiketler

RF ürün güvenlik sistemlerinin bir parçası olarak yüksek teknolojide ürettilen sert etiketler, geniş ürün yelpazesi ile birlikte perakendecilerin kullanımına sunulmuştur.  Müşteri talebi ve beklentisi doğrultusunda, doğru üründe en uygun etiketi kullanmak üzere geliştirilmiş ürün çeşitliliği ile tedarik zinciri boyunca ürünlerin etkili korunması amaçlanmaktadır.

Aksesuarlar

Sert etiketlerin tamamlayıcı parçası olan aksesuarlar, üstün teknoloji ile üretilmiş olup müşterilerin beklentilerine uygun kullanım çeşitliğine sahiptir.