Yapı Market

Detay A.Ş., yapı marketlere küçük el aletlerinden pahalı ev aksesuarlarına kadar çok çeşitli ürünlerin koruması için farklı çözümler sunar. Ürünlerin kilitli dolaplar yerine, müşterilerin fiziksel olarak ürünü ellerine alıp inceleyebilecekleri şekilde sergilenmesi bu sektör için oldukça büyük bir gelişmedir ve satış artışında önemli rol oynamaktadır.


Çözüm Önerilerimiz

Antenler

Checkpoint’in birinci sınıf EAS anten sistemleri, ürün koruma, operasyonel ve mağaza ihtiyaçlarını giderme amacıyla tasarlanmıştır. İleri teknoloji Radyo Frekans teknolojisi antenleri, çalınan ürünleri tespit edilmesi ve ürün bulunurluluğunu arttırması için üretilmiştir.
 


Çözüm Önerilerimiz

 Örümcekler

Güçlü iç mekanizması ile ağır kutulu ürünler de dahil, birçok ürün için daha sıkı bir kavrama kabiliyeti ile yüksek güvenlik sağlarlar. Hem 2 hem 3 alarm özellikli sürümleri mevcuttur. Korunacak ürüne kolay entegre edilebilen kullanımı çok basit alarm aksesuarlarıdır.

   LED ışığı ve hoparlör ile güçlü görsel caydırıcılık

   95 Dba alarm ses gücü    Daha hızlı paketleme için otomatik kilit özelliği    7 katmanlı özel kablo ile yüksek mukavemet    Uzun ömürlü lithium pil   Radyo Frekans (RF) ve Akusto Manyetik (AM) teknoloji seçenekleri

   Tekrar ve kolay kullanılabilir olma özelliği

Kablolu Çözümler

Cableloklar, müşteri deneyimlerini engellemeyecek şekilde tasarlanmış kabloları sayesinde ürüne kolayca uygulanabilirler. Yolcu uçaklarının üretiminde de kullanılan bu kablolar, kesme ve koparma metodu ile gerçekleştirilen hırsızlıklara karşı yüksek mukavemet gücüne sahiptirler.   LED ışığı ve hoparlör ile güçlü görsel caydırıcılık   95 Dba alarm ses gücü   Farklı boylarda kablo uzunluğu seçenekleri   Uzun ömürlü lithium pil   7 katmanlı özel kablo ile yüksek mukavemet   Radyo Frekans (RF) ve Akusto Manyetik (AM) teknoloji seçenekleri   Tekrar ve kolay kullanılabilir olma özelliği
Tehşir Ürün Sergileme Çözümleri IVYSafe, Avrupa perakende fire önleme ve satış destekleme çözümleri sektöründeki 25 yılı aşkın deneyime sahip güçlü bir kurumsal yapının girişimci ruhu sayesinde, karşılanamayan müşteri ihtiyaçlarındaki boşlukları da görerek, 2013 yılında “şık sunumu fonksiyonel detaylar ile desteklemek” misyonu ile İstanbul’ da kurulmuştur.

Çözüm Önerilerimiz