Alüminyum Çanta Dedektörü

Organize suç örgütlerinin yöntem olarak kullandığı alüminyum folyo çantalı hırsızlıkların önüne geçmek için tasarlanmış, son teknoloji algılama sistemidir. Alüminyum çanta dedektörü, klasik elektronik ürün gözetleme sistemlerini (EAS) aşabilen organize suç örgütlerini tespit edip, mağaza personelini uyarabilmek adına geliştirilmiş özel bir sistemdir.

Alüminyum çanta dedektör sistemi, mağazanızda hangi EAS teknolojisi kullanılıyorsa kullanılsın her iki sistem birlikte çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Sistem alüminyum folyo kaplı çantaları tespit edebildiği gibi aynı zamanda dışarıdan kötü amaçlı olarak mağazaya sokulmak istenen alarm sökücülerinin de algılanmasında eşsiz bir çözüm sağlar.

Sistemin faydaları

•  Metal alaşımlı diğer ürünlerin (alışveriş sepetleri) yarattığı sinyali devre dışı bırakabilmektedir

•  Sürekli güncellenen yazılımı ile sadece organize suç teşkil eden sinyalleri ayıklayabilmektedir.

Perakende sektörü çalışanları Alüminyum Çanta Dedektörü diye adlandırdığımız ürünlerimize aşağıdaki isimler ile bilmektedir.

Folyo tespiti, folyo dedektörü, coil tespiti, hırsız çanta bulucu, alüminyum anteni, streç film algılayıcısı,folyo çantalı hırsız, folyolu hırsız, folyo alarm, ince anten, metal Point, hyperguard

 

 

 

 

 

Broşürü İndir

YUKARI