Radyo Frekans (RF) ürün güvenlik sistemleri Dünya Pazar lideri olan Checkpoint’ in birinci sınıf EAS anten sistemleri, ürün koruma, operasyonel ve mağaza ihtiyaçlarını giderme amacıyla tasarlanmıştır. İleri teknoloji Radyo Frekans teknolojisi antenleri, çalınan ürünleri tespit edilmesi ve ürün bulunurluğunu arttırması için üretilmiştir. Mağaza giriş/çıkış kapılarına veya kasa çıkış noktalarına konumlandırılan ürün güvenlik antenleri, ürünlerin parası ödenmeden mağaza dışarısına çıkarılmasını engellemek ve olası bir hırsızlık girişiminde mağaza personeline sesli/ışıklı olacak şekilde haber vermesi amacıyla koyulmaktadır.

Ürün güvenlik antenleri Klasik ve Evolve serisi olarak ayrılmaktadır. 360 derece spiral sinyal salınımı ile antenler arası ürün güvenlik aksesuarlarının algılanma oranı maksimum seviyede gerçekleşmektedir. Eco belgeli antenlerimiz sayesinde; enerji harcama oranlarımız Dünya genelinde aynı teknolojideki sistemlere oranla %70 enerji tasarrufu sağlamaktadır. Checkpoint Radyo Frekans (RF) antenler; alüminyum folyolu çanta ve sinyal kesici jammer ile gerçekleştirilen hırsızlık teşebbüslerinde tarafınıza çözüm üretebilecek çözüm gruplarımıza entegre edilecek şekilde tasarlanıp üretilmektedir

Checkpoint Radyo Frekans (RF) antenler; uzak erişim imkanı sayesinde network ağı üzerinden veya modem ile Dünya’ nın her noktasında anında erişim ile servis müdahale imkanı sunmaktadır. Entegre halde antenler üzerinde yer alan reklam panelleri sayesinde; mağaza giriş ve çıkışlarında pazarlama stratejilerinizle eş güdümlü olarak reklam alanı oluşturulabilmektedir.

Checkpoit antenlerini opsiyonel özelklikleri aşağıdak gibidir.

Hyperguard Entegrasyonu, Arka Alan Algılama, EAS Jammer Algılama, Tek Frekans, Çift Frekans, TCP / IP Network Bağlantısı, Evolve Store Entegrasyonu, Satış Performansı, Uzaktan Servis Kabiliyeti, Akılllı Alarm Yönetimi, Reklam Paneli, Eklenebilir RFID Özelliği, Wirama Radar.

Perakende sektörü çalışanları Checkpoint antenlerine aşağıdaki isimlerle bilmektedir.

Ürün alarm sistemi, ürün alarm anteni, alarm bariyeri, alarm anteni, ürün güvenlik anteni, mağaza alarm anteni, mağaza koruma sistemi, kapı giriş alarmı, RFID, alarm direği, kapı çıkış alarm anteni, sensörler, kapı alarm, checkpoint, kapı dedektörü, alarm sensörü, ayak alarm, kapı anteni, kapı koruma.

Çözüm Önerilerimiz

YUKARI