Kaynakta Koruma

R- Turn

Mutlu müşteri, daha çok satış…

Perakende pazarı büyüdükçe, müşteri beklentileri ve perakendeciler arası rekabet de eş oranda sürekli artmaktadır. Beklentileri karşılayan ve hizmet kalitesini yükselten başarılı perakendeciler, rakiplerinden ayrılabilmektedir. Rekabet koşulları yüzünden açık sergilemenin bir mecburiyet haline getirilmesi, perakende sektörünü gittikçe daha fazla riskle karşı karşıya bırakmaktadır.

Mağaza personeli insiyatifinde yapılan güvenlik etiketlemeleri gerek görsel, gerek operasyonel birçok problemi beraberinde getirir. Sektörde yapılan araştırmalar, görselliği bozan alarm etiketlerinin satışları olumsuz yönde etkilediğini göstermektedir. Modern mağazacılık yöntemleri ile perakendecilerin uyguladıkları kaynakta koruma projeleri; yüksek korumanın yanı sıra mağazalardaki görsel bütünlük sayesinde satışların arttırılmasında katkıda bulunur.

Kaynakta koruma programına geçerek ürün gamının etiketlenmesi prosedürünü tamamlamış firmalar, günümüzde elde ettikleri birçok faydanın yanında, gelecekte de etkili bir envanter, güvenlik ve ürün takip teknolojisi olan RFID’ ye hazır olmanın tüm avantajlarına sahip olacaklardır.

R-Turn Etiket

Tekstil ürünleri, online ve katalog satışlı ürün gruplarında yaşanan “kullanılmış ürün iadesi” kayıplarını azaltmak konusunda kullanıcılara fayda sağlamaktadır. Web satışlarında alınan tekstil ürünleri, gece elbisesi, abiye gibi benzer ürün gruplarının kullanılmadan kesin satınalma kararı oluşturulmasını sağlar.

Satılacak ürüne kolaylıkla uygulanabilir, ürünün deneme sürecinde engel oluşturmaz, satın alınan üründen kolaylıkla sökülebilir ve ürüne zarar vermez. İade ile gelen ürünlerin kullanılmadan iade edildiğini gösterir.

Online satışlarda yaşanan kullanılmış ürün kayıplarınızı; R-turn etiket ve üzerindeki uyarı kartı sayesinde dilediğiniz renkte tedarik etme imkanımızla minimuma indirebilirsiniz.

İade tespit alarmı, Kullanılmış ürün tespit alarmı, İnternet iadesi kullanılmış ürün bulma


Broşürleri İndir

R-TurnTag

YUKARI