Etiketler

Radyo Frekans (RF) teknolojisinde Dünya Lideri Checkpoint, ürettiği etiketleri hem kaynakta hem de mağazada uygulaması oldukça kolay ürünlerdir. Geniş ürün yelpazesi ile birlikte koruma yapılacak ürün grubuna uygun etiket seçenekleri sunmaktadır. Etiketler, Sert ve Kağıt Etiket olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Perakende sektöründe farklı alanlarda faaliyet sunan, tekstil, gıda, teknoloji / yapı market, ev aksesuar, ayakkabı ve çanta, kitap ve kırtasiye, hediyelik eşya sektörlerindeki birçok ürüne uygulanabilen farklı çeşitleri mevcuttur.

Sert ve Kağıt Etiketler hırsızlık girişimlerini caydırmak ve fireyi azaltmak için kullanılır. Ürünler üzerine uygulanmış sert veya kağıt etiketler parası ödenmeden mağaza dışına çıkartılmak isteniyor ise mağaza giriş/çıkış kapılarında bulunan antenlerin sesli ve görsel uyarı vermesi ile tespit edilebilmektedir.

Checkpoint, kağıt etiketleri aynı zamanda kaynakta koruma için uygun olup, üretim esnasında ister otomatik ister el ile kolayca entegre edilebilmektedir. Ürün üzerinde bulunan kağıt etiketler parası ödendikten sonra kasa noktasındaki deaktivatör – kağıt alarm etiket öldürücü- ile off konuma getirilmektedir. Sert etiketler ise ürünlere zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış olup çivi , çivili tel gibi tamamlayıcı ürünler ile birlikte kullanılmaktadır. Kasa noktasında parası ödendikten sonra uygun çözücüler yardımı ile ürün üzerinden çıkarılmaktadır.

Perakende sektörü çalışanları Kağıt Etiket ve Sert Etiket diye adlandırdığımız ürünlerimize aşağıdaki isimler ile bilmektedir.

alarm etiketi, kağıt alarm, ürün alarm etiketi, tag, barkodlu alarm, iğneli alarm, alarm logo, alarm lego, rfid, etiket alarmı, barkodlu, stick alarm, kağıt etiket, kağıt alarm, yapışkanlı alarm, güvenlik etiketi, sert, öttüren alarm, alarm veren, gizli alarm, düğme alarm, alarm düğmesi.

Çözüm Önerilerimiz

YUKARI