Elektronik Ürün Gözetleme

Hızlı büyüme ile doğru orantılı olarak perakendeciler, ürünlerini koruyabilmek için en etkili çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Bu çözümlerin ürün imajına zarar vermemesi, satışları negatif etkilememesi, pratik ve uygulama kolaylığına sahip olmasının yanın da ürünleri koruması da gerekmektedir. Satışların arttırılması ve karlılığın korumasını amaçlayan kapsamlı çözümleriyle, “DETAY A.Ş.” bütün bu ihtiyaçlara aynı anda cevap verebilecek Elektronik Ürün Gözetleme Sistemi (EAS) çözüm ortağıdır.

Çeyrek asırdan fazla tecrübeye sahip Detay A.Ş., Checkpoint Radyo Frekans (RF) teknolojisi Elektronik Ürün Gözetleme Sistem (EAS) ve Aksesuarları ile müşterilere bütünleşik çözüm paketleri sunarak, fire ile mücadelede alanında öncüdür. Enerji tasarrufu sağlayan, çevre dostu ECO sistemleri, ürüne özel geliştirilmiş aksesuar çözümleri ve 360º teknolojisi ile müşterilerin etkin sonuçlar almasında büyük katkı sağlamaktadır.

Perakende sektörü çalışanları Elektronik Ürün Gözetleme diye adlandırdığımız ürünlerimize aşağıdaki isimler ile bilmektedir.

Kasa hırsızlık tespiti, kasa güvenlik çözümü, kasiyer hata tespiti, kasa çalıntı sistemi, kasa takip sistemi, kasa fire çözüm, kameralı takip.

YUKARI