Everseen Kasa Noktası Akıllı Video Analiz Çözümü

Perakende sektöründeki firenin %35’ i kasiyer hırsızlığı ve hataları sebebi ile meydana gelmektedir. Bu etkenler, perakendecilerin 2015 yılında 41 milyar $ zarara uğramasına sebep olmuştur.

Everseen, alanında ilk ve eşsiz olma özelliğine sahip insanüstü yapay zeka teknolojileri sayesinde, kasa bölgesindeki olağan dışı faaliyetleri ve algılanması zor diğer riskleri kolayca tespit edebilen çözümler geliştirerek, perakendecilerin bu alanda süregelen firesinin önlenmesine imkan sağlamaktadır. Araştırma firmalarından gelen verilere göre alternatif  “Kasa Noktası Kural Dışı İşlem” çözümleri, şüpheli aktivitelerin sadece %5’ini teşhis edebilirken, geriye kalan %95’lik kısmı ise sadece Everseen “kasa noktası akıllı video analiz” çözümü tespit edebilmektedir.

Fire önleme konusundaki başarısı hali hazırda global perakendenin ilk on sıralamasında yer alan beş büyük zincir tarafından onaylanmış olan Everseen çözümünün başarı hikayeleri her geçen gün daha çok perakende zincirinin kullanımına girerek devam etmektedir.

Everseen “brüt karınızı” koruyan akıllı bir çözümdür.

YUKARI