Kasa Noktası Fire Çözümleri

Perakende sektöründeki firenin %35’ i kasa noktasındaki hırsızlık ve hatalar sebebi ile oluşmaktadır.

Perakende sektöründeki firenin %35’ i kasiyer hırsızlığı ve hataları sebebi ile meydana gelmektedir. Bu etkenler, perakendecilerin 2015 yılında 41 milyar $ zarara uğramasına sebep olmuştur.

Everseen’in Kasa noktasındaki fire çözümleri, alanında ilk ve eşsiz olma özelliğine sahip insanüstü yapay zeka teknolojileri sayesinde, kasa bölgesindeki olağan dışı faaliyetleri ve algılanması zor diğer riskleri kolayca tespit edebilen çözümler geliştirerek, perakendecilerin bu alanda süregelen firesinin önlenmesine imkan sağlamaktadır. Yaşanabilecek idari ve eğitim eksikliği gibi hataların tespiti ve çözümü mümkün kılınmakla birlikte; kasa noktalarında art niyetli kişilerin işletmelere yaşattıkları kayıplar için yasal dayanak oluşturabilecek veri depolaması sağlanmaktadır.

Araştırma firmalarından gelen verilere göre alternatif “Kasa Noktası Kural Dışı İşlem” çözümleri, şüpheli aktivitelerin sadece %5’ini teşhis edebilirken, geriye kalan %95’lik kısmı ise sadece Everseen “kasa noktası akıllı video analiz” çözümü tespit edebilmektedir.

Everseen’in Kasa noktasındaki fire önleme çözümleri konusundaki başarısı hali hazırda global perakendenin ilk on sıralamasında yer alan beş büyük zincir tarafından onaylanmıştır.

Everseen “brüt karınızı” koruyan akıllı bir çözümdür.

Perakende sektörü çalışanları Everseen diye adlandırdığımız ürünlerimize aşağıdaki isimler ile bilmektedir.

Kasa hırsızlık tespiti, kasa güvenlik çözümü, kasiyer hata tespiti, kasa çalıntı sistemi, kasa takip sistemi, kasa çözümü personel hırsılzığı, fire çözüm, kasa personle hırsızlığı, personel çalma çözümü, personel çalma engelleme, kameralı hırsızlık takip.

YUKARI