Kaynakta Koruma

Mutlu müşteri, daha çok satış…

Perakende pazarı büyüdükçe, müşteri beklentileri ve perakendeciler arası rekabet de eş oranda sürekli artmaktadır. Beklentileri karşılayan ve hizmet kalitesini yükselten başarılı perakendeciler, rakiplerinden ayrılabilmektedir. Rekabet koşulları yüzünden açık sergilemenin bir mecburiyet haline getirilmesi, perakende sektörünü gittikçe daha fazla riskle karşı karşıya bırakmaktadır.

Mağaza personeli insiyatifinde yapılan güvenlik etiketlemeleri gerek görsel, gerek operasyonel birçok problemi beraberinde getirir. Sektörde yapılan araştırmalar, görselliği bozan alarm etiketlerinin satışları olumsuz yönde etkilediğini göstermektedir. Modern mağazacılık yöntemleri ile perakendecilerin uyguladıkları kaynakta koruma projeleri; yüksek korumanın yanı sıra mağazalardaki görsel bütünlük sayesinde satışların arttırılmasında katkıda bulunur.

Kaynakta koruma programına geçerek ürün gamının etiketlenmesi prosedürünü tamamlamış firmalar, günümüzde elde ettikleri birçok faydanın yanında, gelecekte de etkili bir envanter, güvenlik ve ürün takip teknolojisi olan RFID’ ye hazır olmanın tüm avantajlarına sahip olacaklardır.


Broşürü İndir

YUKARI