Kağıt Etiketler

Checkpoint’in Radyo Frekans (RF) teknolojisi ile ürettiği kağıt etiketler, hem kaynakta hem de mağazada uygulaması oldukça kolay ürünlerdir. RF EAS antenleri arasından geçtiğinde hemen uyarı verirler, ayrıca müşteri tarafından satın alındıktan sonra ileri teknoloji Checkpoint deaktivatörleri ile kolayca deaktive edilirler.

Kağıt etiketlerdeki geniş ürün yelpazesi, perakendenin her türlü ihtiyacını karşılamak üzere oluşturulmuştur. En hassas üründen, en küçük aksesuara kadar birçok üründe uygulanabilen farklı etiket çeşitleri bulunmaktadır.

Kozmetik Etiketi

Chekpoint’in en ince ürünlerinden biri olan kozmetik etiketi, şeffaf ve ince yapısı ( 19 x 65 mm) sayesinde barkod üzerine yapıştırılabileceği gibi üründe istenilen herhangi bir bölgeye de uygulanabilir. Şeffaf yapısı ile barkod okumasına engel olmadan ve ürün içerik bilgilerini kapamayacak şekilde ürün üzerine yapıştırılabilir.

Soğuk Dolap Etiketi

Checkpoint soğuk dolap etiketi dünyanın en güvenilir RF gıda etiketidir. Ürüne zarar vermeyecek şekilde dünya sağlık standartlarına uygun olarak özel ve sertifikalı (TÜV) olarak üretilmiştir.Tüm paket çeşitlerinde ve soğuk dolaplarda sergilenen ürünler ile kullanılabilir özellikte olup, mikrodalgada da güvenle kullanılabilir.

410 Serisi Etiketleri

Ölçüleri 40 x 40 mm olan bu ürün grubu, RF teknolojisinin en sık kullanım alanına sahip etiketleridir. Ürüne kolay entegre edilebilir ve üzerlerine baskı yapılabilmektedir.

Ölçülerinin uygunluğu sebebi ile başta tekstil olmak üzere birçok sektörde tercih edilmelidir.

710 Serisi Etiketleri

Ölçülerinin uygunluğu sebebi ile (34,6 x 41 mm) en sık tercih edilen bir diğer RF etiket grubudur. Ürüne kolay entegre edilebilir ve üzerlerine baskı yapılabilmektedir.

YUKARI