Sert Etiketler

Moda endüstrisi, dünyada en hızla büyüyen müşteri odaklı sektörlerden biridir. Hızlı büyüme ile doğru orantılı olarak tekstil perakendecileri, ürünlerini koruyabilmek için en etkili çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Bu çözümlerin ürün imajına zarar vermemesi, satışları negatif etkilememesi, pratik ve uygulama kolaylığına sahip olmasının yanında ürünleri de koruması gerekmektedir.

Ürün güvenlik sistemlerinin bir parçası olarak yüksek teknolojide üretilen sert etiketler, geniş ürün yelpazesi ile birlikte tüm perakende noktalarında ( Gıda, Teknoloji, Kitap, Kozmetik.. vb) kullanılabilmektedir.

Müşteri talebi ve beklentisi doğrultusunda, doğru üründe en uygun etiketi kullanmak üzere geliştirilmiş ürün çeşitliliği ile ürünlerinizi satışa sunarken aynı zaman Detay sert etiketler ile koruyabilirsiniz.

Perakende sektörü çalışanları Sert Etiket diye adlandırdığımız ürünlerimize aşağıdaki isimler ile bilmektedir.

Logo, alarm, sert alarm, plastik alarm, iğneli alarm, tag, lego, kemik alarm, etiket alarmı, iğneli logo, kemik etiket, boncuk, düğme, anahtar, klips, takoz alarm, alarm etiketi, düğme alarm.

Round Sert Etiket

5 cm çapında standart kilit mekanizmasına sahip sert etikettir. Standart olarak çivi kullanımının yanında çivili tel ile bavul, çanta, kemer, takı ve diğer benzeri aksesuar ürünlerinin korunmasına imkan sağlar.

Beyaz ve bej renk opsiyonları mevcuttur.

Pencil Etiket

5 x 1.2 cm ebatında süper kilit mekanizmasına sahip sert etikettir. Standart olarak çivi ile kullanımının yanında çivili tel ile bavul, çanta, kemer, takı ve diğer benzeri aksesuar ürünlerinin korunmasına imkan sağlar.

Küçük ve hafif tasarımı ile ürünlerin müşterileri rahatsız etmeden korur. Siyah ve gri renk opsiyonları mevcuttur.

Galaksi Etiket

Geniş anten aralıklarında kullanılmak üzere yüksek performansta geliştirilmiş 5 cm çaplı süper kilit mekanizmasına sahip sert etikettir. İğnesi ürün içerisinde bulunduğundan dolayı kesici alet ile kesilmelere karşı mukavemetlidir. Ağırlığı merkezde topladığı için tekstil ürünlerinde sarkmaya sebebiyet vermez.

Standart olarak çivi kullanımının yanında çivili tel ile bavul, çanta, kemer, takı ve diğer benzeri aksesuar ürünlerinin korunmasına imkan sağlar.

Designer Etiket

Geniş anten aralıklarında kullanılmak üzere yüksek performansta geliştirilmiş 5.4 cm çaplı süper kilit mekanizmasına sahip sert etikettir. İğnesi ürün içerisinde bulunduğundan dolayı kesici alet ile kesilmelere karşı mukavemetlidir. Standart olarak çivi ile kullanımının yanında çivili tel ile bavul, çanta, kemer, takı ve diğer benzeri aksesuar ürünlerinin korunmasına imkan sağlar. Beyaz, siyah ve mürekkepli opsiyonları mevcuttur.

YUKARI