Sert Etiketler

RF ürün güvenlik sistemlerinin bir parçası olarak yüksek teknolojide ürettilen sert etiketler, geniş ürün yelpazesi ile birlikte perakendecilerin kullanımına sunulmuştur.

Müşteri talebi ve beklentisi doğrultusunda, doğru üründe en uygun etiketi kullanmak üzere geliştirilmiş ürün çeşitliliği ile tedarik zinciri boyunca ürünlerin etkili korunması amaçlanmaktadır.

Round Sert Etiket

5 cm çapında standart kilit mekanizmasına sahip sert etikettir. Standart olarak çivi kullanımının yanında çivili tel ile bavul, çanta, kemer, takı ve diğer benzeri aksesuar ürünlerinin korunmasına imkan sağlar.

Beyaz ve bej renk opsiyonları mevcuttur.

Pencil Etiket

5 x 1.2 cm ebatında süper kilit mekanizmasına sahip sert etikettir. Standart olarak çivi ile kullanımının yanında çivili tel ile bavul, çanta, kemer, takı ve diğer benzeri aksesuar ürünlerinin korunmasına imkan sağlar.

Küçük ve hafif tasarımı ile ürünlerin müşterileri rahatsız etmeden korur. Siyah ve gri renk opsiyonları mevcuttur.

Galaksi Etiket

Geniş anten aralıklarında kullanılmak üzere yüksek performansta geliştirilmiş 5 cm çaplı süper kilit mekanizmasına sahip sert etikettir. İğnesi ürün içerisinde bulunduğundan dolayı kesici alet ile kesilmelere karşı mukavemetlidir. Ağırlığı merkezde topladığı için tekstil ürünlerinde sarkmaya sebebiyet vermez.

Standart olarak çivi kullanımının yanında çivili tel ile bavul, çanta, kemer, takı ve diğer benzeri aksesuar ürünlerinin korunmasına imkan sağlar.

Designer Etiket

Geniş anten aralıklarında kullanılmak üzere yüksek performansta geliştirilmiş 5.4 cm çaplı süper kilit mekanizmasına sahip sert etikettir. İğnesi ürün içerisinde bulunduğundan dolayı kesici alet ile kesilmelere karşı mukavemetlidir. Standart olarak çivi ile kullanımının yanında çivili tel ile bavul, çanta, kemer, takı ve diğer benzeri aksesuar ürünlerinin korunmasına imkan sağlar. Beyaz, siyah ve mürekkepli opsiyonları mevcuttur.

YUKARI