Galaksi Etiket, geniş anten aralıklarında kullanılmak üzere yüksek performansta geliştirilmiş 5 cm çaplı süper kilit mekanizmasına sahip sert etikettir. İğnesi ürün içerisinde bulunduğundan dolayı kesici alet ile kesilmelere karşı mukavemetlidir. Ağırlığı merkezde topladığı için tekstil ürünlerinde sarkmaya sebebiyet vermez.

Standart olarak çivi kullanımının yanında çivili tel ile bavul, çanta, kemer, takı ve diğer benzeri aksesuar ürünlerinin korunmasına imkan sağlar. Radyo Frekans (RF) teknolojisinde üretilebilmektedir. Hammaddesi ABS plastiktir ve kilit mekanizması en üst seviyede üründür.

Perakende sektörü çalışanları Galaksi Etiket diye adlandırdığımız ürünlerimize aşağıdaki isimler ile bilmektedir.

Alarm sert etiket, iğneli ürün alarmları, kemik alarm

Galaksi Etiket

Geniş anten aralıklarında kullanılmak üzere yüksek performansta geliştirilmiş 5 cm çaplı süper kilit mekanizmasına sahip sert etikettir. İğnesi ürün içerisinde bulunduğundan dolayı kesici alet ile kesilmelere karşı mukavemetlidir. Ağırlığı merkezde topladığı için tekstil ürünlerinde sarkmaya sebebiyet vermez.

Standart olarak çivi kullanımının yanında çivili tel ile bavul, çanta, kemer, takı ve diğer benzeri aksesuar ürünlerinin korunmasına imkan sağlar.

YUKARI