← Tüm Haberler

Diesel Dijital Devrimi için Checkpoint’in RFID Teknolojisini Seçti.

Diesel Kendi Dijital Devrimi için Checkpoint’in RFID Teknolojisini Seçti.

En iyi “mağaza-müşteri deneyimine olanak sağlayan RFID teknolojimizi, Diesel ile işbirliği içerisinde, Diesel mağazalarında hayata geçirdiğimizi açıklamaktan mutluluk duyarız.

Milandaki Diesel projesi için Checkpoint RFID porfoyündeki seçenekler arasından, giyim endüstrisindeki en iyi performansı sağlaması için tasarlanan “WindLight” etiketi seçmiştir.

WindLight RFID uygulaması, özel bir kodlama ve etiketleme hattı aracılığıyla doğrudan losjitik merkezinde uygulanmaktadır.

Akıllı odalara entegre edilerek gizlenmiş RFID okuyucu ve antenleri, müşterilerin; ürünün bedenine, rengine, tamamlayıcı aksesuar ve kombinasyonlarına kolayca ulaşmasına ve kişiye özel deneyimler yaşamasına olanak sağlar.

WindLight RFID EPC, Ürün Görünürlüğü uygulamaları için tasarlanmış RFID için programlanabilir bir EPC veri taşıyıcısıdır. WindLight, yüksek veri okuma performansı ile yarı otomatik fiziksel envanter kontrolü sağlayabilmesi ile birlikte, RFID’nin bir EAS gibi kullanılmasına da olanak sağlar.

WindLight ISO 180000-6C ile uyumludur ve kodlanıp üzerine baskı yapılarak birkaç formatta EPC data transferi yapabilir. EPC küresel protokolü, barkod baskısı ve okunabilir yazı formatı gibi… Checkpoint WindLight RFID yapışkan etiketi, küresel tedarik zincirinde, ürün görünürlüğü ihtiyaçları için uygun çözümdür.